Produkcja private
label, która dociera
do milionów odbiorców.
Każdego dnia.

Setki Klientów. Tysiące receptur.
Miliony produktów na sklepowych
półkach.

Private label w naszym wykonaniu to coś więcej niż produkcja na zlecenie – to partnerska współpraca z klientem, podczas której doradzamy, opracowujemy, produkujemy i ciężko pracujemy na sukces Państwa marki. Wysoce wykwalifikowany zespół technologów, strategów i specjalistów od marketingu pracuje nad produktem – dniami i nocami, by spełniał najwyższe normy i odnotowywał zyski.

Poznaj proces produkcji kontraktowej,
który mamy opanowany do perfekcji.

01.

Analiza potrzeb

Na początku rozmawiamy z klientem i analizujemy jego potrzeby. Tworzymy pomysły na produkt, doradzamy i kreujemy.

Krok 1
02.

Receptura

Następnie nasza kadra wykwalifikowanych technologów opracowuje dla Państwa recepturę, która po przeprowadzeniu badań jest przygotowywana do produkcji i wdrażana.

Krok 2
03.

Branding produktu

Równolegle z recepturą nasi specjaliści od marketingu i grafiki tworzą projekt opakowań i branding produktu, nawiązujący do jego specyfiki, składu i marki. Zanim kosmetyki lub wyroby medyczne trafią na linię produkcyjną są wielokrotnie badane w naszym laboratorium oraz przygotowywana jest ich pełna dokumentacja.

Krok 3
04.

Produkcja kontraktowa

Nasze produkty trafiają do najważniejszych sieci i sklepów w kraju i za granicą. Wspieramy Państwa na każdym etapie procesu wprowadzenia produktu na rynek, aby produkt nie tylko z powodzeniem trafił na półki, ale i do koszyków konsumentów, tym samym napędzając zysk Państwa firmy.

Krok 4

Rozpocznij już dziś proces produkcji kontraktowej razem z nami!

Przejdź do kontaktu

Tylko sprawdzone surowce i dostawcy godni zaufania

Surowce ze sprawdzonych źródeł mają takie samo znaczenie jak wiarygodni dostawcy.
Dbamy o jednych i o drugich, by nasze produkty były synonimem najwyższej jakości.

Laboratorium – serce
produktu, które bije
w rytmie Państwa marki

Laboratorium to serce naszego biznesu – to tutaj zaczyna się produkcja perfum na zlecenie czy wyrobów medycznych. Dziesiątki testów fizykochemicznych i dermatologicznych przeprowadzanych przez wysoce wykwalifikowanych technologów. Testy zlecane na zewnątrz w niezależnych instytucjach. Tylko najbardziej innowacyjny i nowoczesny sprzęt. To wszystko w służbie Państwa marki, by produkt, który opuszcza taśmę produkcyjną był połączeniem skutecznego konceptu, najwyższej jakości i atrakcyjnego designu. Stąd już tylko krok do portfela odbiorców.

Adex

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji