Laboratorium wdrożeniowe

21.05.20
Adex
Laboratorium wdrożeniowe

Nasze laboratorium wdrożeniowe to serce naszej firmy, które bije w rytmie produktów naszych klientów. To właśnie w nim kadra wysoko wykwalifikowanych technologów opracowuje receptury, które są gruntownie badane i testowane, zanim trafią na kolejne etapy produkcji. 

Posiadamy swoje nowoczesne laboratorium na terenie zakładu, w którym rozpoczyna się każda produkcja kontraktowa. To tutaj sami opracowujemy i wdrażamy receptury, które są poprzedzone dziesiątkami testów fizykochemicznych i dermatologicznych. Kadra wysoko wykwalifikowanych i dobrze wyszkolonych technologów pracuje nad bezpiecznymi i skutecznymi recepturami wyrobów medycznych, kosmetyków i perfum, aby mogły uzyskać niezbędne certyfikaty i zdobyć uznanie w oczach konsumentów. Dopiero po pomyślnym przejściu szeregu badań i testów, receptura jest przygotowywana do produkcji kontraktowej i wdrażana. Zlecamy testy na zewnątrz w niezależnych instytucjach, by zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktów, które trafiają na taśmę produkcyjną.  

Mając świadomość, że laboratorium jest sercem każdego produktu w procesie produkcji kontraktowej, stosujemy tylko najnowocześniejsze techniki i metody badawcze. Nasze zaawansowane technologicznie laboratorium posiada najwyższej jakości sprzęt laboratoryjny, który zapewnia wysoką precyzję i najwyższy poziom usług. Nad każdym etapem pracy laboratoryjnej nad recepturą kosmetyku czy wyrobu medycznego czuwa doświadczony i wyszkolony personel, sprawując nadzór merytoryczny. Ponadto każdy kosmetyk wprowadzany do obrotu poddawany jest ocenie bezpieczeństwa przez zewnętrznego Safety Assesora, gwarantując obiektywizm i bezstronność.

Dzięki najnowszym technikom, innowacyjnym metodom oraz sprawdzonym surowcom nasze laboratorium zyskuje coraz większe uznanie klientów, którzy korzystają z usług produkcji kontraktowej w Adex. Laboratorium wdrożeniowe jest także ważnym ogniwem produkcji linii kosmetyków oraz produktów biobójczych ANTI-BACTER produkowanych przez naszą markę. 

Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji